Nie żyje 29-letni motocyklista ciężko ranny w ubiegłotygodniowym wypadku w Szczurach

0
W nocy z niedzieli na poniedziałek w kaliskim szpitalu zmarł 29-letni motocyklista, który w niedzielę 21 lipca uległ wypadkowi w Szczurach. Mężczyzna w ciężkim stanie został przetransportowany helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Kaliszu. Lekarze zdiagnozowali u niego uraz mózgowo-czaszkowy. Niestety, obrażenia okazały się na tyle poważne, że nie udało się go uratować.

Tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce w niedzielę 21 lipca w Szczurach. Motocyklista wypadł z drogi i został ciężko ranny. Na miejsce wezwano helikopter LPR oraz pozostałe służby ratunkowe. Podjęto decyzję o przetransportowaniu go do szpitala w Kaliszu. – Jego stan jest ciężki. Ma uraz mózgowo-czaszkowy, stąd decyzja o przewiezieniu go do szpitala – powiedział wówczas Adam Stangret, zastępca kierownika Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Ostrowie Wielkopolskim. Karetka z tej lecznicy także została zadysponowana na miejsce.

WIĘCEJ NA TEN TEMAT: Wypadek motocyklisty w Szczurach. Lądował LPR

Mimo walki o jego życie lekarze nie byli w stanie uratować młodego mężczyzny. – Potwierdzam, że tuż po północy z niedzieli na poniedziałek pacjent zmarł – mówi portalowi wlkp24.info Paweł Gawroński, rzecznik prasowy kaliskiego szpitala.

CZYTAJ TEŻ: 

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick