Prezes Społem PSS Ostrów Wielkopolski zniknął? Weryfikujemy doniesienia

4
zdjęcie poglądowe
Weryfikujemy dla Państwa doniesienia medialne dotyczące rzekomego zaginięcia prezesa Społem PSS Ostrów Wielkopolski. Kiedy tylko będziemy mieć oficjalne informacje w tej sprawie, natychmiast o nich powiadomimy.

Część mediów – powołując się na ustalenia Polskiej Agencji Prasowej – poinformowała o zaginięciu prezesa ostrowskiej spółdzielni Społem. Ostrowska policja przekazała portalowi wlkp24.info informację, że przyjęto zgłoszenie o zaginięciu pewnego mężczyzny. Przyjęliśmy zawiadomienie o zaginięciu mężczyzny. Prowadzimy czynności w tej sprawie – podkreśla mł. asp. Małgorzata Michaś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Nie potwierdza jednocześnie, że chodzi o tę konkretną osobę.

Wiadomo natomiast, że zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny przyjęto jako II kategorię zaginięcia. Komenda Główna Policji wyjaśnia, że zaliczane są do niej osoby, które „opuściły ostatnie miejsce swojego pobytu w okolicznościach, które nie wymagają zapewnienia ochrony życia osób zaginionych”.

Weryfikujemy dla Państwa wszelkie doniesienia w tej sprawie. Nie udało nam się nawiązać kontaktu telefonicznego z prezesem spółdzielni. Próbujemy skontaktować się z wiceprezes spółdzielni.

Z nieoficjalnych informacji, do których dotarliśmy wynika, że w jednym ze sklepów należących do tej instytucji, odłączono prąd. Nie ma w tej chwili pewności, czy obie sprawy można ze sobą łączyć.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. Wyłączyli prąd i prezes zniknął. Gratuluję. Zawsze mówiłem, że jesteście najlepsi. Zero śmieci w sieci ! (To wasze hasło?).

  2. Wszystkie grosiki maja odłączony prąd i wszędzie są agregaty prądotwórcze.Tak robią że spać nie idzie mało tego wieczorem od tej ropy jest taki smród że nie idzie wytrzymać.A nasza straż miejska nic z tym nie robi.Zenada!!!!!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick