Zaatakował właściciela baru. Teraz szuka go policja

0
Policjanci z Komendy Miejskiej w Kaliszu poszukują sprawcy ataku właściciela jednego z barów. Postępowanie przeciwko napastnikowi jest prowadzone z tytułu uszkodzenia ciała. Policjanci proszą o pomoc w ujęciu sprawcy wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę i mają jakieś ważne informacje.

Do ataku doszło w Kaliszu, na terenie jednego z lokali gastronomicznych. Sprawca wszedł na zaplecze baru i zaatakował właściciela i uciekł. Uchwyciły go jednak kamery monitoringu i nagranie publikuje na swojej stronie kaliska policja. Widać na nim mężczyznę, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

– Wszyscy ci, którzy mogą posiadać informacje w związku z tym zdarzeniem lub z miejscem pobytu mężczyzny, proszeni są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego prowadzącym czynności w tej sprawie – informuje mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowy KMP w Kaliszu.

Policjanci są dostępni pod numerami telefonów: 62 765 53 03 w godz. 7:30 -15:30. Informacje może przekazać także pod numerem całodobowym: 62 765 52 40.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick