Najlepsi tenisiści z regionu od soboty zagrają o mistrzostwo Ostrowa

0
W weekend na kortach przy ul. Piłsudskiego rozgrywane będą po raz dziewiąty Halowe Mistrzostwa Ostrowa Wielkopolskiego. W drabince turniejowej dwudziestu zawodników z całej Południowej Wielkopolski, którzy będą rywalizować w kategorii open. Główny cel – sprawdzić się na tle innych zawodników.

IX Halowe Mistrzostwa Ostrowa Wielkopolskiego w tenisie ziemnym to także najlepsza okazja do propagowania dyscypliny w regionie. Południowa Wielkopolska nie może narzekać na infrastrukturę tenisową, jednak uprawiających jest wciąż mało.

Organizatorzy już po raz dziewiąty skupią w jednym miejscu najlepszych tenisistów z regionu. Wciąż marzy im się rozgrywanie pojedynków w różnych kategoriach. W planach jest organizacja turnieju dla najmłodszych podczas jubileuszowych dziesiątych zawodów.

Lista chętnych do wzięcia udziału w weekendowych zawodach jest już zamknięta. Organizatorzy jednak zapraszają na kolejne imprezy. Magnesem mogą być atrakcyjne nagrody, które jak w każdym poważnym turnieju czekają na najlepszych.

Początek imprezy w sobotę od godziny 9. Wówczas mecze eliminacyjne. Półfinały oraz finały w niedzielę.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick