Nagroda starosty dla Parzeńskiego i Torzyńskiego

7
W czwartek w ostrowskim ratuszu rozdano po raz drugi Nagrody Starosty Ostrowskiego im. Karla Friedricha Schinkla. Laureatem głównej nagrody został Dariusz Parzeński za projekt budynku usług gastronomiczno-hotelarskich, Górecznik – Antonin. Nagrodę dla Ambasadora Ostrowskiej Architektury otrzymał natomiast Radosław Torzyński za kompleks przemysłowy, biurowiec oraz 3 hale produkcyjne w Świdnicy.

W ratuszu rozdano również dwa wyróżnienia starosty ostrowskiego.Nagroda Specjalna trafia w ręce Macieja Smoka za ,,Przebudowę i rozbudowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego, Ostrów Wielkopolski ul. Strzelecka.

Także w tej kategorii Ambasadora Ostrowskiej Architektury starosta przyznał nagrodę specjalną. Trafiła ona w ręce Marcina Linkowskiego wraz z zespołem projektowym ,,ArchiArt – Linkowski’’ za rozbudowę i przebudowę budynku Nadleśnictwa Kalisz.

Galeria zdjęć Tomasza Wojciechowskiego:

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

7 KOMENTARZE

  1. Aby wiedza, inteligencja, honor i klasa nie zadusiła tego tam ze ściany w środku bo kto dalej bedzie mataczył i dzwigał zarząd POwiatu PO.

    • ooo proszę wszechwiedzący się odezwał…. może ktoś z zainteresowanych zgłosi ten komentarz jako pomówienie – będzie ciekawie.

  2. proponuje konkurs najwiekszy matacz obrotowowy z zawęgła. mamy juz takiego lysego od 25 lat taki łysy w srodku podziubany

  3. proponuje konkurs najwiekszy matacz obrotowowy z zawęgła. mamy juz takiego lysego od 25 lat taki łysy w srodku podziubany aktywny działacz w ud, uw, PO w zarzadzie POwiatu

  4. proponuje konkurs najwiekszy matacz obrotowowy z zawęgła. mamy juz takiego lysego od 25 lat taki łysy w srodku podziubany aktywny działacz w ud, uw, PO w zarzadzie POwiatu

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick