Nadia Nowicka Wielkopolską I Wicemiss Nastolatek 2019! [ZDJĘCIA]

2
Fot. archiwum prywatne Nadii Nowickiej
Nadia Nowicka z Odolanowa została Wielkopolską I Wicemiss Nastolatek 2019. To wielki sukces tym bardziej, że była ona jedyną nagrodzoną reprezentantką powiatu ostrowskiego.

Pochodząca z Odolanowa Nadia Nowicka wywalczyła tytuł Wielkopolskiej I Wicemiss 2019. Konkurencja była silna, bo razem z nią o tytuł tej najpiękniejszej rywalizowało kilkadziesiąt uczestniczek. Jak mówi portalowi wlkp24.info, tak wysokie miejsce to pokłosie przypadku. – Koleżanka mnie zainspirowała do tego konkursu i postanowiłam spróbować. Oczywiście za zgodą rodziców – mówi 16-latka.

Pierwsze castingi w Poznaniu odbyły się pod koniec 2018 roku. Tam dziewczęta prezentowały się w strojach kąpielowych i sukienkach. Oprócz jurorów przyglądały nam się także laureatki konkursów miss. Udało mi się przejść ten etap i awansować do ćwierćfinału – dodaje. Nadia szła, jak burza i szybko znalazła się w półfinale. – Osoby, które odpadły na tym etapie, wygrywały sesje zdjęciowe. Ja miałam to szczęście, że awansowałam jeszcze dalej. Oceniali nas jurorzy, ale głosować można było także poprzez SMS-y. Ta forma była dodatkiem, a nie głównym czynnikiem pozwalającym uzyskać przepustkę do kolejnego etapu. Na przykład jeśli któraś z uczestniczek czuła, że ma mniejsze szanse na awans, prosiła o pomoc rodzinę i znajomych – wyjaśnia Nadia Nowicka.

Jeśli udało się awansować dalej, najwyżej można było dojść do TOP 8. – Ja uważałam, że chcę sprawdzić, czy się spodobam jury. Nie skupiałam się głównie na SMS-ach. To, że zaszłam tak daleko, oceniam jako wielki sukces. Byłam w szoku. Zgłaszając się do tego konkursu, nie spodziewałam się, że zajdę tak daleko. To niewyobrażalne – cieszy się Wielkopolska I Wicemiss 2019.

Jak mówi, od początku mogła liczyć na wsparcie najbliższych, którzy byli przy niej na każdym etapie rywalizacji. – Jeździli ze mną na wszystkie etapy. Wspierała mnie rodzina i przyjaciele w tym Julka, która jeździła ze mną ze mną. Chłopak również mi towarzyszył, choć na finale nie mógł być. Ale wiedziałam, że jeśli nie osobiście, to jest ze mną myślami wyjaśnia. Nadii otuchy i sił do walki o jak najwyższe miejsce dodawali także znajomi ze odolanowskiego gimnazjum. Kiedy opublikowałam post, że awansowałam do kolejnego etapu, dostałam dużo gratulacji – dodaje.

Zajęcie tak wysokiego miejsca w konkursie Miss Wielkopolski 2019 może być trampoliną do kariery dla młodej adeptki sztuki modelingu. – Chciałabym związać swoje zawodowe życie właśnie z modelingiem. Tego typu plebiscyty zawsze stwarzają większe szanse na bycie zauważonym. W przeszłości byłam na castingu w jednej z agencji, ale nie udało mi się. W tego typu konkursie wzięłam udział pierwszy raz i od razu odniosłam taki sukces – cieszy się Nadia Nowicka.

WYNIKI KONKURSU NA WIELKOPOLSKĄ MISS NASTOLATEK 2019

Wielkopolska Miss 2019 – nr 8 Agata Jarosz
Wielkopolska Miss Nastolatek 2019 – nr 31 Marta Białecka
Wielkopolski Mister 2019 – nr 13 Maciej Szlufik

Miss Eco International Poland – nr. 24 Ania Walewska
Miss Eco Teen Poland – nr 35 Wiktoria Karkosz

Wielkopolska I Wicemiss 2019 – nr 6 Ania Domagała
Wielkopolska II Wicemiss 2019 – nr 24 Ania Walewska
Wielkopolska III Wicemiss 2019 – nr 28 Paulina Zgoda
Wielkopolska IV Wicemiss 2019 – nr. 3 Weronika Buczek

Wielkopolska I Wicemiss Nastolatek 2019 – nr 40 Nadia Nowicka
Wielkopolska II Wicemiss Nastolatek 2019 – nr 45 Joanna Wiechcińska
Wielkopolska III Wicemiss Nastolatek 2019 – nr 38 Joanna Mataczyńska
Wielkopolska IV Wicemiss Nastolatek 2019 – nr 42 Nikola Pogorzelska

Wielkopolski I Wicemister – nr 4 Hubert Grzesiuk
Wielkopolski II Wicemister – nr 16 Mateusz Zdanowicz

Wielkopolska Miss Meon – nr 8 Agata Jarosz
Wielkopolska Miss Foto – nr 38 Joanna Mataczyńska
Wielkopolska Miss Publiczności – nr 45 Joanna Wiechcińska
Wielkopolska Miss Internautów – nr 25 Daria Wieruszewska
Wielkopolska Miss SIDRO – nr 27 Kornela Zaborowska
Wielkopolska Miss Poznański prestiż – nr 43 Julka Schyller
Wielkopolska Miss Mozaika Lounge – nr 1 Daria Barambas

Wielkopolski Mister Publiczności – nr 13 Maciej Szlufik
Wielkopolski Mister Internautów – nr 13 Maciej Szlufik
Wielkopolski Mister Poznański prestiż – nr 13 Maciej Szlufik

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick