Na widok policjantów zaczął uciekać. Miał przy sobie narkotyki

0
Fot. KMP Kalisz
32-letni mieszkaniec Kalisza odpowie za posiadanie narkotyków i grozi mu od 2 do nawet 12 lat więzienia. Do zatrzymania doszło, kiedy mężczyzna na widok policyjnego radiowozu zaczął uciekać. Po kilku minutach był już w rękach policji, a przy sobie miał marihuanę i amfetaminę.

Kaliscy policjanci patrolując ulice miasta zauważyli mężczyznę, który na ich widok przyspieszył i próbował schować się między blokami. Policjanci podążyli z nim, a on zaczął uciekać. Po kilku minutach mundurowi zatrzymali 32-latka. Okazało się, że miał przy sobie narkotyki. – Przyczyną nietypowej reakcji mężczyzny były narkotyki. 32-latek miał przy sobie ponad 40 gramów marihuany oraz 15 gramów amfetaminy, spakowanych w woreczki strunowe i zwitki z foli aluminiowej. Kaliszanin został zatrzymany. Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut wprowadzania do obrotu substancji psychotropowych i środków odurzających – informuje mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

CZYTAJ TEŻ: Podejrzany o podpalenia m.in. w Sobótce w rękach policji?

Wartość zabezpieczonych narkotyków to blisko trzy tysiące złotych. 32-latkowi za to przestępstwo grozi od 2 do nawet 12 lat więzienia.

Fot. KMP Kalisz
redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick