Na przełamanie ASPR Zawadzkie? Ważny mecz KPR Ostrovia

0
KPR w sobotę wyjedzie do Zawadzkich, gdzie zmierzy się z przedostatnią drużyną grupy B pierwszej ligi. Ostrowianie jadą się odbudować po dwóch pechowo przegranych spotkaniach w 2019 roku. Sobotni rywal z Zawadzkich także nie ma łatwych ostatnich tygodni.

ASPR Zawadzkie z czterema zwycięstwami zajmuje jedenaste, przedostatnie miejsce w tabeli. Nic także nie wskazuje na to, że ich sytuacja miałaby się poprawić. Wysoko przegrane dwa ostatnie spotkania na pewno nie napawają optymizmem. To jednak nie powinno być zmartwień Ostrovii, która sama ma problemy ze skuteczną grą.

Ostrovia aktualnie jest na piątym miejscu, ale w przypadku kolejnych przegranych KPR może spaść bardzo szybko na ósme miejsce. Warto przypomnieć, że na koniec pierwszej rundy Ostrovia do ostatniej kolejki walczyła o pozycję lidera.

Dwa tygodnie temu przegrana w Łodzi po rzutach karnych, wcześniej stracone punkty we własnej hali z UKS-em Olimp Grodków. W obu przypadkach to podopieczni Kazimierza Kotlińskiego byli faworytami, co być może okazało się zgubne.

Zespół z Zawadzkich jest nieprzewidywalny. Potrafił wygrać we własnej hali z Grunwaldem Poznań a przegrać sześcioma bramki z najsłabszą drużyną ze Świdnicy.

W pierwszej rundzie w Ostrovia we własnej hali wygrała 34:32. Łatwo nie było. Tym bardziej, że KPR praktycznie cały mecz musiał gonić rywali. Przespana pierwsza połowa zrobiła swoje. Na wyjeździe taka sytuacja nie może się powtórzyć.

Początek meczu w Zawadzkich o godzinie 17:00. Tydzień później Ostrovia zagra we własnej hali z MKS-em Realem Astromal Leszno. To spotkanie będzie można zobaczyć w Telewizji Proart oraz na portalu WLKP24.info.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick