Na prostej drodze uderzył w drzewo. Zmarł w szpitalu [AKTUALIZACJA]

0
Fot. PSP Ostrów Wielkopolski
85-letni mężczyzna trafił do szpitala po tym, jak na prostym odcinku drogi uderzył w drzewo. Na wypadku doszło w miejscowości Baby w powiecie ostrowskim. Strażacy wyciągnęli poszkodowanego mężczyznę z pojazdu i nieprzytomnego przekazali załodze karetki.

85-latek kierujący samochodem marki Kia na prostym odcinku drogi uderzył w przydrożne drzewo. Strażacy musieli wyciągnąć rannego z samochodu. – Poszkodowany był nieprzytomny, ale funkcje życiowe były zachowane – poinformował dyżurny stanowiska kierowania PSP w Ostrowie Wielkopolskim.

Do wypadku doszło w Miejscowości Baby w powiecie ostrowskim (gmina Odolanów). Na miejscu pracowały wszystkie służby ratunkowe w tym strażacy z okolicznych jednostek OSP.

AKTUALIZACJA – 14.53

Jak informuje policja, mężczyzna zmarł przed godz. 13.00 w szpitalu. Trwa ustalanie przyczyn wypadku. – Jak wynika ze wstępnych ustaleń, mieszkaniec gminy Odolanów jadąc drogą z Wierzbna w kierunku Bab, na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze i uderzył w drzewa – wyjaśnia mł. asp. Małgorzata Michaś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick