Na oddziale covidowym, od chwili utworzenia, zmarło pięć osób

4
Pięć osób zakażonych koronawirusem zmarło na ostrowskim oddziale szpitalnym przeznaczonym dla osób chorych na COVID-19. To dane od początku istnienia oddziału, który powstał tydzień temu. Wszyscy chorzy trafili tam będąc w ciężkim stanie zdrowia i mieli choroby współistniejące.

Na utworzony tydzień temu w ostrowskim szpitalu oddział dla chorych na COVID-19 praktycznie codziennie trafiają zakażeni koronawirusem. Niestety, nie wszystkich udaje się uratować. Pięć osób zmarło. Taką informację potwierdzają przedstawiciele Powiatowej Stacji-Sanitarno-Epidemiologicznej w Ostrowie Wielkopolskim. – Wszystkie te osoby trafiły na oddział w ciężkim stanie i miały choroby współistniejące – podkreśla Donata Otwiaska-Rak z ostrowskiego sanepidu.

Na szpitalnym oddziale dla chorych na COVID-19 przebywa w tej chwili 31 pacjentów.

CZYTAJ: Decyzja zapadła! Część szpitala w Krotoszynie z łóżkami covidowymi

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

 1. 15
  10

  Durny artykuł z idiotycznym tytułem. Dla porównania podajcie ile zmarło na innych oddziałach, bo takie informacje to nic innego jak tylko sianie zdecydowanie przesadnej paniki.

  • 7
   7

   Ile osób zmarło na raka ilu na nowotwory ilu w wypadkach itd… Czy tylko wirus. Pisze trafili w ciężkim stanie i mieli choroby wspolistniejace. Powinni takich nie brać pod uwagę. Jak wirus to tylko osoby które zmarły właśnie przez to. A nie Wszystkich do jednego wora.

  • 3
   2

   Tu się nie do końca zgodzę, bo gdyby nie wirus to pewnie by jeszcze pożyli. Wirus na pewno zwiększa śmiertelność, tak samo jak inne choroby, jednak na te powszechne społeczeństwo jest już trochę odporne, a koronawirus jest nowością, więc wszyscy łapią jak leci.

 2. 2
  1

  Jak nas straszyli wiosna to na jakimś portalu jakiś dziennikarzyna napisał ze w Hiszpanii na tego wirusa zmarła pewna pani której udało sie przeżyć bardzo groźną chorobę „hiszpankę” a wykończyła ja koronka, jak zmarła to miała 104 lata odeszła w kwiecie wieku.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick