Na co miastu 110 milionów pożyczki? Oglądaj na żywo konferencję władz Ostrowa [TYLKO U NAS]

8
Na najbliższej Sesji Rady Miasta Ostrowa Wielkopolskiego radni otrzymają pod głosowanie projekt uchwały zezwalającej na skorzystanie przez władze miasta z pożyczki w wysokości ponad 100 milionów złotych. Temat wywołał duże kontrowersje wśród rajców. Już teraz władze tłumaczą, że pożyczka ma być dofinansowaniem do pakietu zadań inwestycyjnych Miasta przez Europejski Bank Inwestycyjny. We wtorek 25 sierpnia o godzinie 12:00 na żywo wyemitujemy konferencję prasową prezydent Beaty Klimek w tym temacie. Zapraszamy do oglądania w Telewizji Proart oraz na portalu wlkp24.info.

Więcej informacji na temat pomysłu zaciągnięcia kredytu znajdziesz pod tym linkiem.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

8 KOMENTARZE

 1. 14
  43

  Dzieje się super:) Powstanie wiele nowych inwestycji – przedszkola, drogi, park wodny, stadion itd. Brawo Pani Prezydent i Zastępca Kostka.

  • 32
   7

   Dzieje się super 🙂 spadają dochody państwa i miasta, wpadamy w recesję, nabudujemy na kredyt, namnożymy wydatków, a spłacać będą następcy pani Klimek o przyszłe pokolenia. Bicu załatw sobie kredyt, który nie ty będziesz spłacać i postaw sobie pałac. Będziemy cię chwalić, pod warunkiem że to nie my będziemy spłacać.

 2. 12
  1

  To nie żadne dofinansowanie, to jest POŻYCZKA, którą trzeba z odsetkami spłacić. Na dziś nie ma żadnych środków zewnętrznych. Tylko ta pożyczka. Budujemy przyjazne miasto, na kredyt. A kto to spłaci? Pan spłaci, Pani spłaci, społeczeństwo spłaci. A pomniki postawi pani Klimek.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick