Muzyka bez ukąszeń. Zabijają komary i kleszcze

1
Odkomarzanie i odkleszczanie terenu przeprowadzane jest dziś w Parku Radolińskich w Jarocinie, gdzie znajdą się trzy spośród czterech scen nadchodzącego Jarocin Festiwal 2017. - Operacja będzie przeprowadzona przy użyciu dwóch metod: oprysku grubą kroplą (opryskiwaczem plecakowym) oraz gorącą mgłą (zamgławiaczem termicznym) - informują organizatorzy imprezy.

Dezynsekcja ma sprawić, że miłośnicy muzyki będą mogli bawić się swobodnie na plenerowych koncertach, bez narażania się na ukąszenia natarczywych owadów.

– Połączenie obu metod daje najlepsze efekty, które – w zależności od pogody – utrzymują się nawet do dwóch miesięcy. Zastosowane środki zabijają komary i niezwykle groźne w tym roku kleszcze, a jednocześnie nie są szkodliwe dla ludzi – twierdzą organizatorzy jarocińskiego festiwalu.

Jarocin Festiwal odbędzie się od 14 do 16 lipca.

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. No to fajnie że was nie trujące bo czytam sobie właśnie o tych zamglawiaczach I zastanawiam się czyja to opinia jest przytaczana że to niby taka rewelacja? Czy aby do miasta nie dotarł jakiś lokalny sprzedawca garnków. Wygląda na to że miasto chce być trendy

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick