Music Power Explosion – ostatnie 4 dni konkursu!

0
Do końca konkursu zostały cztery dni, a stawka jest wysoka, bo do wygrania są podwójne wejściówki na prawdziwe, muzyczne wydarzenie - Music Power Explosion, które już 13 lipca na wrocławskim Stadionie Miejskim!

Swoją obecność podczas Music Power Explosion potwierdziły prawdziwe gwiazdy muzyki klubowej: TiëstoSteve AokiZEDDAfrojack i Don Diablo!

Bilety mogą być w Waszych rękach! Co należy zrobić? Odpowiedzieć na pytanie: „Gdzie dokładnie odbyła się pierwsza edycja Music Power Explosion?”

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Music Power Explosion”. W treści maila oprócz odpowiedzi na pytanie, należy wpisać swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Wybierzemy czterech szczęśliwców, których nazwiska ogłosimy 9 lipca o godzinie 18.00! Bilety będą na nich czekać do odbioru od 10 do 12 lipca w godzinach od 9:00 do 16:00.

Pamiętajcie, że wejściówki będzie można odebrać jedynie osobiście, za okazaniem dowodu osobistego w siedzibie Telewizji Proart oraz portalu wlkp24.info, przy ulicy Wolności 19 w Ostrowie Wielkopolskim.

Prosimy o dokładnie zapoznanie się z REGULAMINEM KONKURSU.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick