Motocyklista uderzył w drzewo na DK11. Trafił do szpitala

2
33-letni motocyklista z powiatu ostrowskiego nie zapanował nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia trafił do kaliskiego szpitala. Pobrano od niego krew do badań, aby sprawdzić, czy był pod wpływem alkoholu bądź środków odurzających. Do wypadku doszło ok. godz. 1.00.

Kierujący motocyklem 33-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego trafił do kaliskiego szpitala, ponieważ jego obrażenia były na tyle poważne, że wymagał hospitalizacji oraz pogłębionej diagnostyki. To skutek jego zderzenia z przydrożnym drzewem, do którego doszło w środku nocy.

Wypadek miał miejsce na DK11 w Antoninie. Mężczyzna nie zapanował nad motocyklem i uderzył w drzewo. Na miejsce wezwano policję, która prowadziła czynności.

Uderzenie było na tyle silne, że w trakcie działań służb konar z drzewa, w które uderzył 33-latek, urwał się, ale żadnemu z funkcjonariuszy nic się nie stało.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Z tego co widziałem na zdjęciach to złamał się pień drzewa ( konar to gruba gałąź i trudno ją złamać uderzeniem motocyklem ) . uderzenie musiało być potężne aby złamał się pień drzewa u podstawy .

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick