DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Motocykliści oddają krew. Co sądzą o micie "złego motocyklisty" [WIDEO]

Przedstawiciele służb mundurowych, dużych przedsiębiorstw, zwykli mieszkańcy przychodzący pojedynczo, urzędnicy, a także motocykliści. Oni również wzięli udział w 19. akcji Oddaj krew z kablówką i rozprawili się przy okazji z mitem „złego motocyklisty”.

Akcja Oddaj krew z kablówką 2024 dobiegła końca. Jeszcze nie mamy pełnych danych dotyczących tego, ile litrów krwi tym razem oddaliście dzieląc się nią z chorymi, ale już wiemy, że po raz kolejny jest to grubo ponad 100 litrów. Tym razem w zbiórce wzięło udziało ponad 230 osób, które mogły oddać krew.

Na szczegółowe podsumowanie jeszcze przyjdzie pora. Na razie chcieliśmy Was zabrać w podróż z motocyklistami, którzy także wzięli udział w naszej akcji i oddali krew w 3mk Arenie Ostrów, gdzie odbyła się tegoroczna akcja Oddaj krew z kablówką. Motocykliści opowiedzieli o tym, jak to się stało, że zostali krwiodawcami, co im daje jazda na motocyklu i jak przy okazji pomagają innym.

Rozprawili się też z mitem „złego motocyklisty”, który pędzi bez opamiętania i ma za nic to, że może wyrządzić komuś krzywdę, a nawet pozbawić życia.

Posłuchajcie rozmowy w materiale wideo.

Oddaj krew z kablówką 2024:

0 Dołącz do dyskusji

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz