Motocykl żużlowy był najdroższy. Za ile wylicytowano sportowe fanty podczas finału WOŚP?

0
fot. ostrowski sztab WOŚP
Najwięcej zapłacono za motocykl żużlowy, ale inne gadżety sportowe wystawione na licytacje podczas 30. finału WOŚP też się

Sport to jedna z najbardziej charakterystycznych rzeczy związana z Ostrowem Wielkopolskim: koszykówka, żużel, piłka ręczna, piłka nożna itd. Można by długo wymieniać. Dyscyplin uprawianych przez mieszkańców miasta jest wiele, a zainteresowanie nimi rośnie z roku na rok. Nic więc dziwnego, że gadżety związane właśnie ze sportem cieszą się wśród mieszkańców tak dużym zainteresowaniem.

CZYTAJ TEŻ: Jabłuszko z sercem WOŚP-u i wyprawa Żukiem sprzedane! Sprawdź, za ile je wylicytowano!

30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie był pod tym względem gorszy od poprzednich. Kluby przekazały na licytację wiele cennych przedmiotów, a niektóre z nich z autografami zawodników i trenerów. Kibice mieli zatem o co rywalizować i rzeczywiście, w niektórych przypadkach walka była zacięta.

Najdrożej został sprzedany motocykl żużlowy – jednego z najważniejszych zawodników Arged Malesy Ostrów Wielkopolski. Osoba, która wygrała licytację, zaoferowała za niego 11 500 zł. Wysoko wyceniono także dzień z Walaskiem, który został sprzedany za 5 100 zł. Kibic speedwaya zapewne będzie miał pamiątkę do końca życia.

Na trzecim miejscu pod względem kwoty uplasował się fotel BM Stali Ostrów Wielkopolski z autografem Igora Milicicia, trenera zespołu Mistrzów Polski. Ten wyjątkowy mebel został wylicytowany za 2 550 zł. Niewiele mniej, bo za 2 150 zł sprzedano rower Wigry 3. Legendarny „składak” rozbudził wspomnienia kilku osób, które do końca liczyły się w rywalizacji o to, do kogo trafi jednoślad.

Za 1 100 zł wylicytowano natomiast gadżety KP Centry 1946. To najlepszy klub piłkarski w tej chwili, reprezentujący Ostrów w IV-ligowych rozgrywkach. Po rundzie jesiennej zajmuje 6. miejsce z 32 punktami, tracąc osiem oczek do lidera ze Swarzędza.

Poniżej zebraliśmy niektóre gadżety wystawione na licytacje podczas 30. finału WOŚP przez reprezentantów różnych dyscyplin sportowych. Pełną listę licytowanych przedmiotów można znaleźć pod tym linkiem, na stronie ostrowskiego sztabu WOŚP.

Wybrane licytacje sportowych fantów 30. finału WOŚP w Ostrowie Wlkp.

  • Motocykl żużlowy jednego z juniorów TŻ Ostrovii – 11 500 zł (cena wywoławcza: 10 000 zł)
  • Dzień z Grzegorzem Walaskiem – 5 100 zł (cena wywoławcza: 500 zł)
  • Fotel BM Stal Ostrów Wielkopolski z autografem Igora Milicicia – 2 550 zł (cena wywoławcza: 2 500 zł)
  • Rower Wigry 3 – 2 150 zł (cena wywoławcza: 500 zł)
  • Gadżety od KP Centra 1946 – 1 100 zł (cena wywoławcza: 200 zł)
  • Oficjalna piłka meczowa z autografami Piłkarzy KPR Ostrovia – 1 100 zł (cena wywoławcza: 300 zł)
  • Koszulka Lecha Poznań z autografami i certyfikatem autentyczności – 1 050 zł (cena wywoławcza: 500 zł)
  • Rodzinny Rejs Jachtem OMEGA – 1 000 zł (cena wywoławcza: 200 zł)
  • Karnet normalny na PGE Ekstraligę – 900 zł (cena wywoławcza: 300 zł)
  • Piłka Lecha Poznań z autografem trenera Macieja Skorży – 550 zł (cena wywoławcza: 500 zł)
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick