Mołdawianin napadnięty przez Ukraińców

4
Przy ul. Kościelnej w Mikstacie, mężczyzna zatrzymał przejeżdżający tamtędy radiowóz. Okazało się, iż obywatel Mołdawii został napadnięty oraz ograbiony z pieniędzy przez dwóch obywateli Ukrainy.

Dwóch obywateli Ukrainy, Maksymiv I. – lat 36 oraz Vitalii D. – lat 30 mieszkając wspólnie z obywatelem Mołdawii Veaceslavem T. – lat 39 w Mikstacie uczcili ustawowo dzień wolny od pracy 11 listopada racząc się wysokoprocentowym alkoholem.

Mołdawianin upojony trunkiem ale i wypłatą, która wpłynęła mu na konto, postanowił ją wypłacić. Całe dwa tysiące złotych, okazywał kolegom.

Prawdopodobnie, koledzy z pokoju nie mogąc znieść radości kolegi, w zazdrości pobili go i przejęli pieniądze. Zrozpaczony i pobity Mołdawianin wyszedł na ulicę Kościelną, gdzie zatrzymywał jadące samochody prosząc o pomoc. Przejeżdżający policjanci wysłuchali pokrzywdzonego a następnie zatrzymali sprawców rozboju. Dokonano przeszukania odzyskując cześć gotówki. Ukraińcom grozi kara pozbawienia wolności do lat 12.

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. Ukraińcy coraz bardziej i częściej zamiast pracować zajmują się chuliganką…!!!… Zapomnieli że są tu gośćmi…i to nie milę widziani!!!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick