Moc wakacyjnych atrakcji. Nie będziemy się nudzić

0
Ten kto nie wybiera się na wakacje poza Ostrów Wielkopolski, nie powinien się nudzić. Na mieszkańców czeka mnóstwo atrakcji: kulturalnych, edukacyjnych, sportowych, jak i społecznych. Oferta wakacyjna skierowana jest dla dzieci, dorosłych, ale także dla osób starszych.

Bardzo dużo będzie się działo przede wszystkim w Ostrowskim Centrum Kultury. Przez całe wakacje, w każdy piątkowy wieczór na tarasie OCK przy ulicy Raszkowskiej wyświetlane będą pokazy filmowe i odbywać się będą koncerty muzyczne.

W Forum Synagoga w lipcu odbywać się będą spotkania literackie w ramach „Literatura jest zawsze na miejscu”, którego gośćmi będą: Hanna Olejnik, prof. Wiesław Ratajczak i dr Tomasz Gruchot. Spotkania poprowadzi Aleksandra Kiełb-Szawuła.

Przez całe wakacje moc atrakcji czekać będzie także w ostrowskich bibliotekach i muzeach. Coś dla siebie znajdą także fani koncertów plenerowych, mowa tutaj m.in. o Międzynarodowym Festiwalu Reggae na Piaskach.

Oczywiście w piękne, słoneczne dni na wszystkich czekać będzie zmodernizowany Basen Miejski „Olimpijska”, który będzie czynny do końca września.

 

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick