Marek Śliwiński: spłaciliśmy ogromny kredyt zaufania

6
Final Four mistrzostw Polski w piłce ręcznej juniorów przeszedł do historii. Ostrów Wielkopolski wywiązał się z zadania organizatora tych mistrzostw perfekcyjnie. Do pełni szczęścia zabrakło jedynie medalu podopiecznych Eugeniusza Lijewskiego, którzy ostatecznie zajęli czwarte miejsce. Mistrzem Polski został zespół Siódemki Legnica, druga była ekipa MTS-u Kwidzyn, a brąz wywalczyli szczypiorniści MKS Truso Elbląg.
redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. zdecydowanie za mało pieniędzy jest na młodzież klub nie ma na stroje skarpetki szkolenie młodzieży poprzez turnieje i obozy .Musi to się zmienić bo zdolnej młodzieży jest bardzo dużo ale prędzej czy pózniej się zniechęcą szczególnie patrząc choćby na klub z Kalisza czy Poznania ….a w zeszłym roku też mieliśmy młodzież z Ostrowa na 4 msc w Mistrzostwach Młodzików ale jakoś nikt nie był tym zainteresowany !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. No proszę, to pan prezes-radny blisko ucha pani prezydent i tak mało? A po co pompować kasę w klub, za którym biega podobno komornik? Nawet podobno był w urzędzie? Jak to jest panie prezesie?

  3. Urzędnik ty na pewno jesteś takim typowym Polaczkiem! Tak zwana menda społeczna, która nigdy nic bezinteresownie jeszcze w życiu nie zrobiła. Przez takich ludzi jak ty to ta Polska będzie wiecznie smutna. Takich co żale wylewają na forum to jest 80% społeczeństwa, ale żeby ruszyć dupsko i udzielić pomocy to hooo hooo szukać ze świeczką. Kija i lać takich nieudaczników jak ty:) A Panie Prezesie organizacja perfekcja w każdym calu:)

    • Oczywiście jestem pod wrażeniem organizacji. W każdym calu. Tylko co z tym komornikiem? Nie puści klubu w skarpetkach, bo tych klub nie ma. A co z resztą?

  4. Spokojnie:) Myślę że prezes Śliwiński wie co robi, i można spać spokojnie. Wszystkiego nie jest w stanie zaplanować tym bardziej jak z przyczyn niezależnych od samego prezesa ktoś nie wywiązuje się ze swoich obietnic. Pewne jest, że od pięciu lat robi wspaniałą robotę dla tego klubu!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick