#mistrzjestjeden! Zobacz jak bracia Garcarkowie wspierają Tomasza Golloba

3
Uległ wypadkowi podczas jazdy na motocrossie, walczył o życie, a teraz dochodzi powoli do siebie. Najsłynniejszy polski żużlowiec Tomasz Gollob może liczyć na słowa otuchy od swoich kibiców. Wśród nich są bracia Jan i Andrzej Garcarkowie, którzy od lat wspierają "czarny sport".

Właściciele salonu samochodowego słynnej niemieckiej marki postanowili wysłać sportowcowi wyraźny sygnał, że czekają na jego ponowną wizytę w naszym regionie.

– Panie Tomaszu! Cała firma łącznie z właścicielami trzyma za Pana kciuki – mówi w spocie Jan Garcarek.

Wszyscy pracownicy salonu Autopartner Garcarek z Ociąża ubrali się w żółte koszulki z niebieskim napisem „Tomasz Gollob – Mistrz jest jeden”. Jan i Andrzej Garcarek trzymają w ręku planszę z tym samym napisem. To nawiązanie do akcji charytatywnej, w którą wielcy przyjaciele żużla z Ociąża także się włączyli. Dochód ze sprzedaży gadżetów z hashtagiem #mistrzjestjeden przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację Tomasza Golloba.

Autorem spotu jest Telewizja Proart. Poniżej making of na fotografiach.

redaktor wlkp24.info
tomasz.wojciechowski@tvproart.pl
dziennikarz/fotoreporter/montażysta

3 KOMENTARZE

  1. 5
    1

    Brawa dla Panów Jana i Andrzeja. Tylko podziwiać zaangażowanie. Tyle lat przy żużlu i tyle dobrego. Widać jak wielu zawodników objętych jest Waszym sponsoringiem. Nie przestawajcie!

    PS. Co do komentarza obok – panie 'kryzys’ – cóż za ciasnota umysłowa! Żal ściska 4 litery czy jak?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick