Michał Grzesiak: „Nigdy nie czułem przepaści”

0
Dwukrotny zdobywca Pucharu Świata w kick-boxingu, zawodnik z tzw. "czołówki", przede wszystkim "nasz" człowiek - ostrowianin. Michał Grzesiak przygotowuje się właśnie do kolejnych mistrzostw świata, ale w międzyczasie nie zapomina o treningach, szkoleniu kobiet z samoobrony czy pracy jako ochroniarz. Przed kamerami telewizji Proart opowiada jak zaczynała się jego przygoda ze sztukami walk i czy miewa słabości.

Michał Grzesiak będzie kolejnym gościem rozmowy w cyklu „Wywiad z…” w telewizji Proart. Kick-bokser z Ostrowa Wielkopolskiego jest dwukrotnym zdobywcą Pucharu Świata, ale przy tym bardzo skromną osobą. Nie ma tzw. „parcia na szkło”, w niewielkim klubach trenuje sam oraz jest trenerem dla innych, prowadzi kursy samoobrony dla kobiet, a w weekendy spotkać można go w klubach w roli ochroniarza. Robi to – jak sam mówi – dla rozrywki, kontaktu z ludźmi, odskoczni od codzienności.

Premiera „Wywiadu z…” w niedzielę 22 października o godzinie 14:10. Wcześniejsze rozmowy z innymi gości dostępne są na stronie www.tvproart.pl lub na kanale YouTube TUTAJ. 

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick