Miał przy sobie ponad 100 gramów marihuany. Grozi mu nawet 10 lat więzienia

1
Fot. KPP Ostrów
W ręce ostrowskiej policji wpadł 21-letni mężczyzna, który miał przy sobie ponad 100 gramów marihuany. Kryminalni zabezpieczyli towar, a zatrzymanemu postawiono zarzuty. Teraz odpowie przed sądem.

Policjanci wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim zatrzymali 21-letniego mężczyznę, u którego znaleźli ponad 100 gramów marihuany. – Jak ustalili funkcjonariusze, zatrzymany mężczyzna nie tylko posiadał środki odurzające, lecz również w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomani, udzielał je innej osobie – wyjaśnia st. sierż. Małgorzata Łusiak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

>> Jesteśmy też na Facebooku. Polub nasz fanpage! <<

21-latkowi z powiatu ostrowskiego postawiono zarzuty posiadania oraz udzielania środków odurzających innym osobom w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Grozi mu za to nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

To drugie tego typu zatrzymanie w powiecie ostrowskim w ostatnim czasie. We wtorek informowaliśmy o 18-latku, który wpadł w ręce policji. Jak się okazało, miał przy sobie 27 tabletek ekstazy. On także został aresztowany i odpowie przed sądem.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick