Miał narkotyki i zaległą karę więzienia do odbycia. Trafił do aresztu

0
Fot. KPP Ostrów Wielkopolski
34-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie po tym, jak ostrowscy kryminalni znaleźli u niego narkotyki. Dodatkowo okazało się, że był on poszukiwany w związku z zaległą do odbycia karą pozbawienia wolności.

Do zatrzymania 34-latka doszło na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. Funkcjonariusze podczas kontroli znaleźli przy 34-latku ponad 30 gramów amfetaminy i kilka tabletek ekstazy. – Dodatkowo, w trakcie legitymowania mężczyzny okazało się, że jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności z uwagi na wcześniej popełnione przestępstwa narkotykowe – informuje mł. asp. Małgorzata Michaś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Zastał przesłuchany i postawiono mu zarzut posiadania narkotyków. Będzie teraz oczekiwał na proces i zasądzoną dla niego karę.

Z kolei policjanci z Ostrzeszowa wyeliminowali z ruchu kolejnych kierowców, którzy nie powinni byli wsiadać za kierownicę samochodów. Do jednego z zatrzymań doszło w Mikstacie i miała to być rutynowa kontrola. – W trakcie wykonywanych wobec 22-letniego obywatela Mołdawii czynności okazało się, że kierował on samochodem nie posiadając prawa jazdy, a jednocześnie nie stosował się do obowiązku zapinania pasów bezpieczeństwa – mówi asp. Magdalena Hańdziuk z ostrzeszowskiej komendy. Kolejnego zatrzymania dokonano w miejscowości Turze, gdzie okazało się, że bez prawa jazdy jedzie 26-letni mieszkaniec Kuźni Skakawskiej.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick