Mężczyzna z bronią na mszy? Trafił do izby wytrzeźwień

2
Mężczyznę z przedmiotem przypominającym broń zauważono w kościele na Zębcowie podczas wieczornej mszy. Wezwano policję. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę do czasu wyjaśnienia sprawy.

Do nietypowej sytuacji doszło ok. godz. 18.00 w niedzielę w kościele na Zębcowie w Ostrowie Wielkopolskim. Na mszę przyszedł mężczyzna, który miał przy sobie przedmiot przypominający broń. Taki widok zaniepokoił część wiernych, którzy zaczęli opuszczać świątynię. Ten przedmiot zauważył też kościelny. Powiadomiono policję. – Mężczyzna został zatrzymany do czasu wyjaśnienia – mówi sierż. sztab. Małgorzata Michaś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Jak wstępnie ustalono, mężczyzna był pod wpływem alkoholu. W wydychanym powietrzu miał ok. 2 promile.

Przedmiot przypominający broń miał okazać się nawet nie atrapą, a czymś na kształt zabawki. Policja będzie wyjaśniać sprawę.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. 1
    2

    Nic się nie dzieje bez przyczyny….świat DUCHA dociera do adresata często posługując się odzwierciedleniem tego co ma do powiedzenia…widocznie szef parafialny upiera się przy swojej wizji miejsca i czasu pomijając głos Opacznosci….poczekajmy na skutek wtedy będzie bardziej transparentalnie

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick