Męskie granie w KSP. Wygraj wejściówki!

0
Melodyjne, mroczne historie o zakamarkach męskiej duszy, tworzone przy użyciu klasycznego rockowego instrumentarium – brzmi jak ciekawa propozycja muzyczna, której wcześniej nie słyszeliście? W ostrowskiej Starej Przepompowni po raz pierwszy zagra zespół serwujący prawdziwie męskie granie.

Chevy to nowy projekt muzyczny Łukasza Drapały, ex frontmana Chemii. W skład zespołu wchodzą Tomasz „T.J.” Jóźwiak, Paweł Rozmarynowski i Marcin „Martinez” Prążyński współpracujący m.in. z: Damianem Ukeje, Natalią Przybysz, My Riot, Kubą Płuciszem i Gośćmi, Chemią, Gru Zyraju. Z ich muzycznych spotkań w Szczecinie i Warszawie w 2016 r. oraz dzięki wspólnym inspiracjom zespołami Dave Matthews Band, Morphine czy Alice in Chains powstał materiał, który znajdzie się na pierwszym wydawnictwie zespołu, realizowanym obecnie w kultowym studiu muzycznym SONUS. Do składu w kwietniu 2017 roku dołączył wirtuoz gitary akustycznej „inaczej” Marek Szul z duetu OHO!KOKO.

W najbliższą niedzielę 26 listopada o 20:00 scena Klubu Stara Przepompownia będzie gotowa na przyjęcie muzyków grupy Chevy. Portal wlkp24.info ma 2 podwójne wejściówki na koncert Chevy w KSP. Co trzeba zrobić, by je zgarnąć? Przysłać swoje dane kontaktowe (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) na adres: konkurs@tvproart.pl. W tytule należy wpisać CHEVY W KSP. Konkurs trwa do piątku, 24 listopada o do godziny 15:00. Zasada jest prosta – kto pierwszy, ten lepszy. Zwycięzcy o wygranej zostaną powiadomieni informacją zwrotną na adres mailowy.

Wydarzenie na Facebooku TUTAJ.

Foto: Facebook grupy Chevy

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick