Lubisz szczypiorniaka? Na mecze MKS-u Kalisz dojedziesz za darmo!

3
Mając bilet na niedzielny mecz MKS-u Kalisz ze Stalą Mielec (bądź całoroczny karnet), kibice piłki ręcznej nie muszą płacić za przejazd autobusem Kaliskich Linii Autobusowych do hali Arena i z powrotem.

Bardzo nas ucieszyła ogromna frekwencja na pierwszym meczu z PGE Vive Kielce – mówi prezes MKS-u Błażej Wojtyła. – Zauważyliśmy jednak, że kilka niedociągnięć trzeba poprawić. Chcemy by kibice przybyli na halę wcześniej, a najlepiej, żeby wcześniej kupili bilety przez Internet. Stąd pomysł, żeby mając bilet bądź karnet, fani szczypiorniaka podróżowali na halę autobusami Kaliskich Linii Autobusowych bez płacenia za przejazd. Porozumieliśmy się w tej sprawie z szefostwem KLA i ta zasada zaczyna obowiązywać od najbliższego meczu, który rozpocznie się w niedzielę 17 września, o godz. 18.30 – dodaje Wojtyła.

Tym razem do Kalisza przyjeżdża solidny rywal z górnej półki – drużyna Stali Mielec. Kaliszanie nie są bez szans w tej konfrontacji, tym bardziej, że mogą liczyć na żywiołowy doping kibiców.

MKS przygotowuje kolejne atrakcje dla kibiców. Fani otrzymają drugi numer klubowej gazetki „NASZ MKS”, oraz klaskacze. W hali będzie działać strefa dziecięca, oraz stoisko z klubowymi gadżetami, na którym będzie można kupić replikę koszulki meczowej, szaliki, czy klubowe kubki. Dodatkowo, przed meczem zaprezentowana zostanie drużyna siatkarek MKS-u, które sezon 1-ligowy, rozpoczną w październiku.

 

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick