Mecz Jaroty przełożony. Rawia Rawicz złożyła odwołanie

1
W związku z toczącym się postępowaniem odwoławczym dotyczącym weryfikacji wyniku finału Pucharu Polski na szczeblu OZPN Leszno spotkanie ćwierćfinałowe wojewódzkiego Pucharu Polski z udziałem Jaroty Jarocin odbędzie się 7 czerwca.

Rawia Rawicz złożyła odwołanie dotyczące weryfikacji meczu finałowego, który został rozegrany 10 maja. Przypomnijmy, że spotkanie zakończyło się zwycięstwem piłkarzy z Rawicza. Wydział Gier i Ewidencji Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Lesznie zweryfikował wynik i przyznał walkower Obrze Kościan. Przyczyną tej decyzji była gra nieuprawnionego zawodnika w drużynie zwycięzców. Kilka dni temu klub z Rawicza postanowił złożyć odwołanie od tej decyzji, mając na uwadze to, że został ukarany niesłusznie.

Tym samym Wydział Gier i Ewidencji Wielkopolskiego ZPN zmienił termin ćwierćfinału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim pomiędzy Rawią Rawicz lub Obrą 1912 Kościan a Jarotą Jarocin z dnia 24 maja na dzień 7 czerwiec (godz. 17:30). Gospodarz tego pojedynku podany zostanie po otrzymaniu decyzji Związkowej Komisji Odwoławczej OZPN-u Leszno.

źródło: jarota.com

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick