Mazolewski i jego „Chaos Pełen Idei”. Zgarnij wejściówkę!

0
Wojtek Mazolewski znów zagra w Ostrowie Wielkopolskim. Do prezentacji projektu pt. "Chaos Pełen Idei" artysta zaprosił gości specjalnych: Johna Portera i Vienia. Mamy 5 pojedynczych zaproszeń na sobotni koncert w Klubie Stara Przepompownia.

Wojtek Mazolewski wraca z nowym projektem. Tym razem do współpracy zaprosił wspaniałych gości, łącząc pokolenia i śmiało mieszając gatunki muzyczne. I tak na jednym albumie spotykają się legendy rocka John Porter, Wojtek Waglewski, Jan Borysewicz i Janusz Panasewicz, a także Natalia Przybysz, Ania Rusowicz, Vienio, Misia Furtak i najmłodsi na scenie muzycznej – Justyna Święs i Piotr Zioła. Powstała płyta jest pełna mocnych emocji, poezji, szaleństwa i melodii, które na długo zapadają w pamięć.

Najlepsza płyta roku – tak o albumie wojtka Mazolewskiego pt. „Chaos Pełn Idei” mówił Kuba Wojewódzki. Teraz ostrowianie będą mogli posłuchać tej muzyki na żywo. Już w sobotę, 22 kwietnia Wojtek Mazolewski ze swoim kwintetetm i z gosćmi specjalnymi: Johnem Porterem i Vieniem zagra w ostrowskim klubie Stara Przepompownia.

Do rozdania mamy pięć pojedynczych wejściówek. Zasady są proste – kto pierwszy ten lepszy. Prosimy o wysłanie maila na adres konkurs@wlkp24.info. W tytule prosimy wpisać WOJTEK MAZOLEWSKI, a w treści podać imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego. Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo.

Rozwiązanie konkursu:

Katarzyna Kałużna
Tomasz Mroczko
Rafał Olejnik
Piotr Zydorowicz
Agata Proszewska

Mazolewski i jego „Chaos Pełen Idei”. Zgarnij wejściówkę!

redaktor wlkp24.info
agnieszka.kurzawa@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick