Matuszczak i Motylewski wiceprzewodniczącymi rady?

4
Po tym jak Lech Topolan i Michał Szmaj zrezygnowali z funkcji wiceprzewodniczących prezydium, radni przedstawili podczas dzisiejszej konferencji swoich kandydatów. Podczas najbliższej sesji rady miejskiej pod głosowanie zostaną poddane kandydatury Wojciecha Matuszczaka i Alojzego Motylewskiego.

Większego zaskoczenia nie ma, bo o tych dwóch nazwiskach spekulowano już od dawna. Zaskoczeniem może być jednak fakt, że pan radny Alojzy Motylewski zmienił w ostatnich tygodniach zdanie.

Sporo uwagi na poniedziałkowej konferencji poświęcono ostatniej sesji rady miejskiej i dość burzliwej dyskusji prezydent Ostrowa Wielkopolskiego z radnymi Jakubem Paduchem i Andrzejem Kornaszewskim.

Z wypowiedzi radnych wynika, że ostatnia sesja rady miejskiej pozostawiła zadrę, która zapewne da o sobie znać przy okazji najbliższych obrad. Kolejna sesja rady miejskiej w poniedziałek, 2 października. Transmisja w TV ProArt i serwisie WLKP24.info.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. Uciekajcie z tą Waszą Polityką jedni i drudzy z naszego pięknego miasta ! Odkąd Urbaniak wprowadził „wiejską” sielankę z Wawy,to jakoś ona nie może się od nas mieszkańców oderwać aż po dziś. Żadne PiSy,PO i inne krętacze. Tylko ludzie niezależni od polityki mogą wnieść coś w naszym mieście,bo nie zależy im na zbliżającej się kampani wyborczej,tylko na dobru naszego kochanego miasta.ehhh smutne to jest ,ale nic na to nie możemy poradzić,jak tylko wygonić ich podczas wyborów.Tylko że Oni mają te swoje machiny propagandowe i bilboardy,a zwykły obywatel nie ma i tu jest niestety pies pogrzebany

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick