Marszałek Senatu będzie gościł w Ostrowie Wielkopolskim

13
Źródło: stanislawkarczewski.pl
Marszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej Stanisław Karczewski w najbliższy poniedziałek będzie gościł w Ostrowie Wielkopolskim. W klubie „Sanacja” spotka się z lokalnymi dziennikarzami na konferencji prasowej zaplanowanej na godzinę 17:00. Karczewski podsumuje swoją działalność w Senacie i z pewnością przedstawi plany na przyszłość, bo jest on kandydatem Prawa i Sprawiedliwości do Senatu w okręgu wyborczym nr 49.

Marszałek Stanisław Karczewski z wykształcenia jest lekarzem chirurgiem, z samorządem związał się w 1998 roku, z polityką krajową w 2005, gdy zdobył mandat senatora VI kadencji z listy PiS. Wicemarszałkiem senatu został w 2011 roku. W tym roku jego nazwisko ponownie zobaczymy na liście kandydatów do senatu z ramienia PiS, startuje z okręgu nr 49 (OKW Radom).

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

13 KOMENTARZE

  1. I obieca dla każdego jeszcze samolot+ , auto+, komputer+ i powie że Polska to kraj szczęśliwości i dobrobytu. Darmowe leki za które trzeba płacić haha i inne fajerwerki

  2. A po co on tu przyjeżdża, ? niech sobie pracuje dla swojej idei , Nie chce mieć z tym człowiekiem i z tym ugrupowaniem PISU ,nic do czynienia . Pewnie przyjedzie powiedzieć że WIELKI WÓDZ NARODU – daje na krowę 500+ i świnie 100+ ,bo czego można więcej się spodziewać po ludziach z PISU . Naobiecują cuda przed wyborami żeby tylko utrzymać się przy wygodnym korycie , a po wyborach powiedzą , ze kasy zabrakło na rozdawnictwo , dla mord zdradzieckich i kanalii. Bo takimi słowami Kaczyński nazwał Polaków ciężko pracujących z mównicy sejmowej .

    • ..nie chcesz mieć nic do czynienia ? ale kasiorę bierzesz obojętnie z tzw (Twoim zdaniem) rozdawnictwa. Idąc Twoim tokiem myślenia nie należy ich brać !

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick