Trener Mariusz Staszewski z Ostrovią przez kolejne dwa lata!

6
Zarząd Towarzystwa Żużlowego Ostrovia poinformował wczoraj, że Mariusz Staszewski zostaje na kolejne dwa lata w Ostrowie Wielkopolskim. Umowa została przedłużona do 2021 roku. Sam trener nigdy nie ukrywał, że bardzo dobrze czuje się w klubie i odwrotnie. Zarząd jest zadowolony z pracy wykonywanej przez trenera dla pierwszego zespołu i szkółki żużlowej.

To była w zasadzie wspólna inicjatywa zarządu klubu i trenera Staszewskiego, by usiąść i porozmawiać o dalszej współpracy. Mariusz Staszewski wykonuje wzorowo swoje obowiązki zarówno dotyczące prowadzenia pierwszego zespołu, jak i pracy z młodzieżą – podkreśla na oficjalnej stronie klubu Radosław Strzelczyk, prezes TŻ Ostrovia.

Dobrze czujemy się w swoim towarzystwie. Nie było w zasadzie co negocjować. Usiedliśmy i przedłużyliśmy umowę na kolejne dwa lata – dodał prezes klubu.

Mariusz Staszewski co sezon podnosi poziom sportowy ostrowskiego klubu. Przed rokiem świętował awans do Nice 1. Ligi Żużlowej z TŻ Ostrovia, w tym może cieszyć się z zajęcia drugiego miejsca w tabeli przed fazą play off.

Staszewski to także bardzo dobry wychowawca młodzieży. Pod jego skrzydłami licencje żużlowe zdali już m.in. Sebastian Szostak i Kacper Grzelak, a w kolejce czekają następni.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

    • Przecież ktoś podpisał się „kibice” to zapytałem czy piszą w kilku. Czytanie ze zrozumieniem się kłania elyto z pod parkingu żużlowego

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick