Marian Herwich kandydatem na przewodniczącego rady

8
W środę podczas Sesji Rady Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego zostanie wybrany nowy przewodniczący prezydium. Oficjalnym kandydatem dwunastu radnych, którzy złożyli wniosek o odwołanie Jarosława Lisieckiego z funkcji, jest Marian Herwich.

 

 

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

8 KOMENTARZE

  1. Dziwne jest to, że Panu radnemu Kornaszewskiemu nie przeszkadzało to, jak w poprzedniej kadencji prezydent i większość radnych była z Platformy. Wtedy rozumiem że nie było zaburzonej kontroli prezydenta?!?! Logicznym jest też to, że wiceprzewodniczącymi będą radny Matuszczyk i najprawdopodobniej Motylewski(o ile go ujarzmicie). Jeżeli radni PO mają wątpliwości co zrobi wojewoda z PIS, to lepiej niech jej nie mają. Myślicie że Andrzej D wam odpuści? Chcieliście cyrku to będziecie go mieli.

  2. Motylewski to dopiero fronty zmienia!
    a pan Kornaszewski jak zwykle liczy sie tylko interes partyjny nie mieszkańca! ,, DYSCYPLINA PARTYJNA ”

  3. „Oficjalnym kandydatem dwunastu radnych, którzy złożyli wniosek o odwołanie Jarosława Lisieckiego z funkcji, zgłosili kandydaturę Mariana Herwicha. ”
    Kolejny językowy ananas obok p. Paryska się za pisanie bierze…. Panie Gebel, może jakaś korekta przed publikacją? O sporcie Pan fajnie opowiada, ale takie jak powyższe nie przystoi…

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick