Mamy już 70 przypadków zakażenia koronawirusem w Wielkopolsce

0
Fot. Ashkan Forouzani / Unsplash
Cztery nowe przypadki zakażenia koronawirusem w Wielkopolsce. To kolejne osoby z powiatów: poznańskiego (3) oraz leszczyńskiego (1). Wszystkie miały kontakt z osobami zakażonymi. W Polsce odnotowano 1163 osoby chore na COVID-19.

Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 43 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w Polsce w tym 4 w Wielkopolsce. Podobnie jak popołudniu, także teraz nie odnotowano zachorowań na terenie południowej Wielkopolski. Zakażonymi są osoby z powiatów: poznańskiego (3) i leszczyńskiego (1).

CZYTAJ: Kolejne kłamstwo pacjenta? Lekarz nagrał wideo. „Dbajcie o to, żeby miał kto was leczyć”

Są to:
– młoda kobieta z powiatu poznańskiego, jest w stanie dobrym. Przebywa w domu. Miała kontakt z osobą zakażoną,
– starszy mężczyzna z powiatu poznańskiego. Jest w stanie dobrym, przebywa w poznańskim szpitalu zakaźnym. Miał kontakt z osobą zakażoną,
– mężczyzna w średnim wieku z powiatu poznańskiego.  Jego stan jest dobry. Leży w szpitalu zakaźnym przy ul. Szwajcarskiej. Miał kontakt z osobą zakażoną,
– kobieta w starszym wieku z powiatu leszczyńskiego. W stanie dobrym, leży w szpitalu przy ul. Szwajcarskiej. Miała kontakt z osobą zakażoną.

Najnowsze dane dotyczące Wielkopolski wskazują, że do tej pory odnotowano 70 przypadków zakażenia koronawirusem. W skali kraju liczba chorych na COVID-19 sięga 1163 osób. 14 pacjentów zmarło.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick