Mamy bilety na finał Nice 1. Ligi Żużlowej! [KONKURS]

2
Fot.: Anna Kłopocka
Wspólnie z klubem TŻ Ostrovia mamy dla Was pięć pojedynczych wejściówek na niedzielne spotkanie pomiędzy Arged Malesa TŻ Ostrovią Ostrów Wlkp. a ROW-em Rybnik. Aby wziąć udział w konkursie, należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: "Kiedy żużlowy klub z Ostrowa startował w najwyższej klasie rozgrywkowej i wymień z tamtego sezonu przynajmniej trzech zawodników reprezentujących ostrowski klub. Odpowiedzi należy wysłać na adres konkurs@wlkp24.info.

Wielki finał Nice 1. Ligi Żużlowej już w najbliższą niedzielę. Arged Malesa TŻ Ostrovia podejmować będzie ROW Rybnik, który w rundzie zasadniczej zajął pierwsze miejsce z dorobkiem 22 punktów. Zawodnicy z ostrowa stają przed historyczną szansą awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Abyście i Wy mogli obejrzeć to niesamowite widowisko z trybun Stadionu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim, mamy dla Was konkurs. Chcesz zgarnąć wejściówkę na niedzielne widowisko? Odpowiedz poprawnie na pytanie: „Kiedy żużlowy klub z Ostrowa startował w najwyższej klasie rozgrywkowej? Wymień przynajmniej trzech zawodników reprezentujących ostrowski klub w tamtym sezonie”.

Zakończenie konkursu w najbliższy piątek. Do rozdania mamy pięć pojedynczych biletów, więc warto się postarać. Wyniki ogłosimy na portalu wlkp24.info, a zwycięzców poinformujemy drogą telefoniczną, dlatego przy zgłoszeniu niezbędne jest podanie danych adresowych.

Regulamin konkursu znajduje się tutaj

redaktor wlkp24.info
milosz.skibinski@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Zadajcie pytanie 'który mamy obecnie rok?’ – ten sam poziom trudności, jest szansa, że nikt nie będzie znał odpowiedzi.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick