Makabryczne zabójstwo w Perzowie. Nie żyje małżeństwo i pies. Zginęli od postrzału z broni myśliwskiej?

5
Ciała dwóch osób i psa znaleziono w poniedziałek rano w Perzowie w powiecie kępińskim. Prawdopodobnie zginęli od postrzału z broni myśliwskiej. Na miejscu są policja i prokurator. Trwają czynności wyjaśniające okoliczności tej tragedii.

Do makabrycznego zdarzenia doszło w poniedziałek nad ranem w gminie Perzów (powiat kępiński). Trwają czynności na miejscu zdarzenia, które mają pomóc w wyjaśnieniu tej sprawy. – Tragedia rozegrała się na jednej z posesji na terenie gminy Perzów. Nie żyje mąż i żona. Wszystko wskazuje na to, że 60-letni mężczyzna, który był myśliwym, za pomocą sztucera strzelił do 57-letniej żony i psa myśliwskiego, a następnie do siebie. W tej chwili na miejscu jest prokurator, który prowadzi sprawę – mówi komisarz Mateusz Lewek, zastępca naczelnika wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.

>> Obserwuj nasz profil na Twitterze <<

– Otrzymaliśmy zgłoszenie pomiędzy godz. 5.00 a 6.00 nad ranem. Dementuję plotki, jakoby do zabójstwa doszło na tle rabunkowym. Na ten moment nie ma żadnych przesłanek, które mogłyby na to wskazywać – dodaje komisarz Mateusz Lewek.

ZOBACZ TEŻ: Podwójne zabójstwo w Cerekwicy Starej

To drugie zabójstwo w ciągu kilku dni w Południowej Wielkopolsce. W piątek pisaliśmy o 19-latku, który śmiertelnie ugodził nożem swoją matkę.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. Straszna,niewyobrażalna tragedia dla pozostałych członków………….rodziny.Myśliwy popisał się jak to jest na polowaniu zapewne.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick