Majówka w schronisku. Można przyjść i wyprowadzić psa

0
Schronisko dla Zwierząt w Radlinie zaprasza do udziału w "Majówce 2017". Od 1 do 3 maja między godz. 12:00 z 17:00 chętni mieszkańcy mogą zabrać psy na spacer.

Jak informuje schronisko 170 psów czeka na długi spacer, wyczesanie, wygłaskanie i trochę miłości. – Jeżeli nie możecie osobiście odwiedzić psiaków, zaproście swoich znajomych. Im nas więcej, tym większa radość dla tych mokrych nosów 🙂 – zachęcają organizatorzy akcji.

Poza majówką chętni mogą spacerować i opiekowac się pasmi także w weekendy. Tą formę współpracy ze schroniskiem promuje klub Jarocinscy Pasjonaci Fotografii. Jego członkowie zorganizowali „Spacer fotograficzny z radlińskimi bezdomniakami”. Na profilu na Facebook’u klub zachęca do odwiedzania schroniska: „Mnóstwo wspaniałych zwierząt czekających na adopcję oraz wolontariuszy którzy przyjechali tam po to aby wyprowadzić kilka z nich na spacer stworzyło wczoraj w Radlinie niezapomniany klimat. Zachęcamy wszystkich was do tego abyście choć raz się tam przejechali bo jeżeli nawet nie zamierzacie ich adoptować to warto przy okazji wyprowadzić jakiegoś psiaka choćby na chwilę poza teren schroniska. W Radlinie znajduje się ponad 170 zwierzaków i nie każde z nich może na taki spacer z powodu braku ludzi i czasu wyjść”.

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick