MajOSTaszki w Telewizji Proart i na wlkp24.info!

1
MajOSTaszki już w najbliższy weekend (7-8 maja). Święto Miasta Ostrowa Wielkopolskiego wraca po pandemicznej przerwie. W tym roku gwiazdami tegorocznej imprezy będzie zespół Pectus oraz Mrozu. Dziennikarze Telewizji Proart i wlkp24.info będą na miejscu, skąd będą łączyć się NA ŻYWO z widzami telewizji oraz portalu.

MajOSTaszki to ostrowska, muzyczna tradycja, która odbywa się na Piaskach Szczygliczce i przyciąga tłumy mieszkańców oraz przyjezdnych z okolicznych powiatów. W tym roku także nie zabraknie foodtrucków, zabaw dla dzieci oraz muzycznych atrakcji.

W sobotę o godzinie 19.30 zobaczymy zespół Jelly Noize. O 20.30 zagra dobrze wszystkim znany zespół Pectus, a o 22.30 pojawi się Gooral. Z kolei w niedzielę od 18.15 na scenie wystąpią ostrowscy, młodzi wokaliści. O 19.00 usłyszymy Meek, oh why? O godzinie 21.00 wystąpi gwiazda wieczoru, czyli Mrozu.

Na miejscu będą także dziennikarze Telewizji Proart i wlkp24.info, którzy NA ŻYWO będą łączyć się z widzami i czytelnikami, przeprowadzając ciekawe rozmowy z zaproszonymi gośćmi. Transmisja zaplanowana jest na sobotę o godzinie 16.30 oraz 17.50, a w niedzielę o 16.20 oraz 17.40.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. MajOStaszki to ani muzyczna tradycja ani festyn miejski. Tow. światek i jego plityczne lewicowe zaplecze a i dzis ma we władaniu miasto patronem Miasta Ostrowa Wielkopolskiego ustanowiło Św. Stanisława. Wstyd, że tak zniszczono ideę Święta. Dni Ostrowa zaniechano a gdzie jest namalowany przez Pana Tadeusza Gaworzewskiego i poświęcony
    obraz. Wstyd.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick