MajOSTaszki 2022 – dzień drugi. Co dziś będzie się działo? [WIDEO]

0
Zapraszamy na transmisje z MajOSTaszków 2022! Niedziela jest drugim dniem wielkiego święta mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego, którzy bawią się nad zalewem Piaski-Szczygliczka. Szczegóły zabawy i harmonogram znajdziecie na wlkp24.info.

Na taki weekend mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego czekali od dwóch lat. Wybuch pandemii koronawirusa doprowadził do wstrzymania wszystkich cykli kulturalno-rozrywkowych, a takim niewątpliwie były majOSTaszki. Po przerwie życie właśnie w takiej formie wróciło nad zalew Piaski-Szczygliczka.

Wydarzenia pierwszego dnia cieszyły się dużą popularnością. Jak zwykle dopisały rodziny z dziećmi, bo to dla nich przygotowano najwięcej atrakcji. Podobnie będzie drugiego dnia. W programie przewidziano coś dla osób w każdym wieku.

W niedzielę od 11.00 trwa turniej koszykówki 3×3 open mężczyzn. Na Zielonej Przystani o 14.00 rozpocznie się strefa dla najmłodszych z chodzącymi maskotkami, zabawami integracyjnymi, strefą baniek mydlanych, grami planszowymi i malowaniem twarzy oraz kącikiem plastycznym.

W Parku Przygód o tej samej porze rozpoczną się pokazy Aeroklubu Ostrowskiego. Nie zabraknie też wesołego miasteczka, pokazów pojazdów i sprzętu policji, straży pożarnej, służby więziennej oraz straży miejskiej. Dla głodomorów przewidziano miasteczko food trucków i strefy gastronomiczne.

O 18.15 na Scenie Głównej (plaża) wystąpią młodzi ostrowscy wokaliści, a o 19.00 zaśpiewa Meek, oh why?. Gwiazdą wieczoru będzie Mrozu (21.00), a po zakończeniu jego występu zostanie zaprezentowany pokaz animacji laserowych.

Zapraszamy też przed ekrany. na wlkp24.info i w Telewizji Proart startujemy o 16.20 i 17.40.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick