MajOSTaszki 2017 w pełni. Jutro znów będzie się działo

0
Koncert zespołu ENEJ, widowisko autorstwa Niedogranych i OK.NO, ogromne wesołe miasteczko, występy najmłodszych ostrowian, miasteczko Food-Trucków i wiele, wiele innych. To w pigułce pierwszy dzień "majOSTaszków 2017". Jutro wszystko czekać będzie na ostrowian od nowa. A może jeszcze więcej?

Koncert zespołu ENEJ przyciągnął dziś prawdziwe tłumy. Podobnie grupa NIEDOGRANI i OK.NO, czyli ostrowskie zespoły, które mają szanse zasłynąć w regionie. Bo muzyczna część festynu miejskiego od zawsze budzi  największe zainteresowanie.

Na tegorocznych „majOSTaszkach” czeka znacznie więcej. Furorę robi miasteczko food-trucków, czyli wielkie burgery, frytki belgijskie, kuchnia żydowska, japońska, włoska i wiele, wiele innych.

Od samego rana w niedzielę czeka na ostrowian parada atrakcji. Dołączą strefa sportu czy kolejne gwiazdy muzyczne. Przed wokalistą wieczoru czyli Andrzejem Piasecznym wystąpa jarocińska grupa Za-Zu-Zi. Pierwsze atrakcje będą dostępne już od południa.

Relacja na żywo z festynu „majOSTaszki 2017” w niedzielę w Telewizji Proart o 16:40 i 18:50. W poniedziałkowych „Wydarzeniach” Telewizji Proart.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick