Łukasz Mikołajczyk w naszej redakcji. „Przeraża mnie ta mowa nienawiści” [cz.1]

13
Dziś naszą redakcję odwiedził Łukasz Mikołajczyk, ostrowski senator PiS. Przed naszą kamerą odniósł się do protestów jakie przez ostatnie dni miały miejsce przed sądami w całej Polsce. Senator Mikołajczyk zadeklarował, że nie będzie startował w wyborach na prezydenta Ostrowa, a sam odbiera wiele pozytywnych sygnałów dotyczących jego działalności politycznej. Oto pierwsza część naszej rozmowy.
redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

13 KOMENTARZE

 1. Kto zaczął tą mowę nienawiści? Kto zaczął dzielić Polaków (na pierwszej i drugiej kategorii)? Kto zaczął nocne uchwalanie przepisów w Polsce? Kto ………

 2. A jak nazwać popieranie poprzez ” nocne” głosowanie „za”, NIEKONSTYTUCYJNYCH ustaw o TK i SN i o KRS i Sądach Powszechnych wbrew opiniom Rady Legislacyjnej Sejmu i Senatu. Świadome występowanie przeciwko woli narodu którego wyrazem (emanacją) jest Konstytucja RP dla własnego interesu politycznego jest HAŃBĄ.
  Robienie w tej sytuacji z siebie ofiary jest delikatnie mówiąc infantylne!!!

 3. Łukasz Mikołajczyk
  na belce powinien być podpisywany:
  „wyznawca sekty PiS z guru J. Kaczyńskim na czela który dla władzy i kasy, żeby nie odejść od koryta do którego ciężko się dopychał przez 8 ostatnich lat zrobi wszysko”.

  Panie Mikołajczyk, to nie Ukraina, a Pan nie Janukowycz, nie będzie Pan miał dokąd uciec, Pan się zastanowi o co może chodzić tym ludziom ze świeczkami, Pan pomyśli, użyje mózgu, zamiast iść na oślep w tej grupie partyjnych tłumoków.

 4. Dziwne. Człowiek dość jeszcze młody, wykształcony, piastujący do niedawna stanowisko dyrektora szkoły, a mówi wyuczonym tekstem, nie ma swojego zdania. Co to za sekta ten PiS. Co oni robią z ludźmi. Ostrów będzie pamiętał. Nie będzie przyjemnie przechadzać się po ulicach jak juz mandat poselski wygaśnie.

  • Ja w tej wypowiedzi nie słyszę wyuczonego tekstu! Bardzo dobra i merytoryczna wypowiedz. A mandat poselski nie wygaśnie 😉 bo to mandat senatorski! Heniek żeby Tobie było przyjemnie przechadzać się ulicami Ostrowa! Tego Ci życzę! Tomek

 5. A zdradzieckie mordy,kanalie,gorszy sort to co to jest?Niech się Mikołajczyk nie kompromituje, myśli ze jak rozda czekolady na wiejskich spotkaniach to będzie się trzymał koryta – Wstyd

 6. Bardzo dobra wypowiedź. Dziękuję ża podkreślenie o tej mówię nienawiści z dwóch stron. Zawsze Pan walczył z mową nienawiści. Brakuje nam Pana w SP9 panie Senatorze! Ale wiele Pan zrobił dla Ostrowa za co dziękujemy i cieszymy się z hali sportowej, która od września będzie w dziewiątce. Pozdrawiamy

 7. Brawo Panie Senatorze, tak trzymać poprzedni rząd PO zaproponował Polsce i Polakom ciepłą wodę w kranie i uległość wobec zachodu. PiS może twardo czasami działa co może się nie którym nie podobać, ale jest to zrozumiałe bo widać, że priorytetem dla rządu Pani Premier Beaty Szydło i PiS jest zdecydowanie interes Polski i Polaków. za co serdecznie Panu Senatorowi dziękujemy!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick