Gierak w Ostrovii. „Fajny projekt, mnóstwo kibiców” [WIDEO]

4
W poniedziałek Arged KPR Ostrovia przedstawił nowego zawodnika, który od nowego sezonu będzie reprezentował biało-czerwone barwy. Łukasz Gierak to wychowanek Nielby Wągrowiec, były gracz niemieckiego klubu TuS N-Lübbecke, do końca trwającego sezonu rozgrywający Pogoni Szczecin. 33-latek w przeszłości występował także w reprezentacji Polski, z którą zagrał na Igrzyskach Olimpijskich w Rio De Janeiro w 2016 roku. - Rozmawiałem z jednym z zawodników, który tutaj też przychodzi. Powiedział mi wiele dobrego na temat klubu, później odezwali się włodarze i podpisałem kontrakt. Bardzo szybko doszliśmy do porozumienia. Fajny projekt, mnóstwo kibiców na trybunach - powiedział Gierak.

Łukasz Gierak urodził się w 1988 roku w Wągrowcu, gdzie zaczął swoją przygodę z piłką ręczną. Grał tam przez osiem lat, żeby przenieść się do Szczecin i związać się z Pogonią. Później trafił do Niemiec. Z zespołem TuS N-Lübbecke wywalczył awans do Bundesligi. Po czterech latach wrócił do kraju i znów związał się ze Szczecinem.

W trwającym sezonie PGNiG Superligi rzucił już 112 bramek, ma także 131 asyst. – Mogę grać na prawym rozegraniu oraz na środku. Wszystko zależy od tego, na jakiej pozycji będzie potrzebował mnie zespół i trener – powiedział nowy zawodnik Arged KPR Ostrovia.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. Od kilku sezonów Ostrovia była znana z tego że jesteśmy jednym z młodszych zespołów. Teraz ściągamy już zawodników którzy są zaraz będą kończyć karierę niż byli w jej szczycie. Mam tylko nadzieję że zarząd oraz trenerzy nie zrezygnują z naszej młodzieży i dadzą sporo szans na ogarnie się tam I decyzję trenera będą normalne co do ustalania składu.

    • A pokaz mi, gdzie jest młodzież w ovii.?! Spytaj Stempniaka gdzie jest młodzież, obecnie w klubie nie ma żadnych grup juniorskich, żadnego dopływu nowych ludzi, tylko treningi dzieci w szkołach, po ostatnim finale juniorów w Ostrowie młodzież kończyła granie na potęgę i głównie dzięki jednemu „wybitnemu” trenerowi, a obecnie masz armię zaciężna w klubie, który już nie jest klubem wychowanków, dramat

  2. Kibic. Nieludz się że będzie grała młodzież Wasz prezes da sobie jaja ogolić na sucho żeby tylko był wynik

  3. mieliśmy klub weterana w żużlu, mamy teraz w arged ostrovia wszyscy się podniecają wychowankami ale oni nie beda grali w ekstra najnormalniej w swiecie wiadomo o tym

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick