LPR wezwany do 82-latki. Zmarła mimo reanimacji

5
Załoga śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego R21 z Michałkowa została wezwana do miejscowości Wysocko Małe w powiecie ostrowskim. Zostali wezwani do 82-letniej kobiety. Niestety mimo podjętej reanimacji, nie udało się przywrócić czynności życiowych.

– Wezwanie dotyczyło nagłego zatrzymania krążenia u 82-letniej kobiety. Mimo podjętej reanimacji, nie udało się jej uratować. Załoga wciąż jest na miejscu, jest w tej chwili uzupełniania dokumentacja medyczna – poinformowała Kinga Czerwińska, rzeczniczka prasowa Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

CZYTAJ: Raport o wypadkach. Jak na tle kraju wypada Wielkopolska?

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. Można.. jeśli jest dostępna. W tym wypadku nie było. Od 1.kwietnia w powiecie ostrowskim będzie jedna karetka specjalistyczna,czyli z lekarzem w składzie.

  2. Kiedy powstawała baza LPR wszyscy dostawali orgazmu, że będziemy mieć śmigłowiec w okolicy. Kiedy śmigłowiec leci na ratunek jest larum po co leciał. A no po to żeby ratować (choć mimo starań nie zawsze się uda uratować), a nie stać na pokaz. Kolejna sprawą jest fakt, że media robią sensację bo „śmigłowiec lądował w miejscowości X” i społeczeństwo się nakręca. A załoga LPR to latająca karetka typu S. Dobrze że, media nie piszą, że karetka przyjechała na ulice X lub miejscowość Y, bo tylko o tym musieli by pisać.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick