Licytacja WOŚP. Na sprzedaż suknia wieczorowa Marty Walczykiewicz

0

Marta Walczykiewicz, pierwsza w historii Kalisza wicemistrzyni olimpijska z Rio de Janeiro, najlepsza kajakarka w Polsce, przekazała na aukcję charytatywną suknię wieczorową, która zaprojektowana i uszyta została specjalnie na tegoroczną Galę Mistrzów Sportu, która odbyła się w Warszawie 7 stycznia. Aukcja potrwa do szóstego lutego. Dochód z niej trafi na konto WOŚP.

Link do licytacji:

http://aukcje.wosp.org.pl/marta-walczykiewicz-suknia-wieczorowa-i4112398

Marta Walczykiewicz zajęła 10 miejsce w 82 Plebiscycie Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca Polski w 2016 roku. W czerwonej koronkowej sukience odebrała statuetkę Championa.

Marta Walczykiewicz, Wicemistrzymi Olimpijskiej w kajakarstwie z Rio 2016, Mistrzyni Igrzysk Europejskich w Baku 2015, wielokrotnej medalistki Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy oraz Pucharu Świata (łącznie 103 medale wielkich sportowych imprez)

Na spotkanie z Martą Walczykiewicz, pierwszą w historii Kalisza wicemistrzynią olimpijską z Rio de Janeiro, najlepszą kajakarką w Polsce,wielokrotną medalistką mistrzostw świata i Europy zapraszają: Rada Osiedla Asnyka, Kaliska Spółdzielnia Lokatorsko-Własnościowa i Klub "Blaszak". Wstęp na spotkanie z Martą Walczykiewicz jest bezpłatny.  

Spotkanie odbędzie się w piątek 20 stycznia o godzinie 17:00 w nowo wyremontowanym klubie „Blaszak” przy ul. M. Konopnickiej 2-4. Jak zapewniają organizatorzy, będzie to niepowtarzalna okazja do porozmawiania z wicemistrzynią olimpijską, zdobycia autografu, czy zrobienia zdjęcia. Dla młodzieży przygotowano sportowy konkurs z nagrodami.

Przypomnijmy, że bohaterami Kaliskich Spotkań Olimpijskich są medaliści Igrzysk. Dotychczas gośćmi były takie sportowe legendy jak: wioślarz Tomasz Kucharski, kolarz Mieczysław Nowicki, lekkoatleta Artur Partyka czy pięściach Wojciech
Bartnik.
Wstęp na spotkanie z Martą Walczykiewicz jest bezpłatny.  

źródło: kalisz.pl

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick