Licytacja o dziką kartę. PGNiG Superliga wciąż zaskakuje [WIDEO]

3
Brak jasnego i przejrzystego regulaminu rozgrywek oraz jednolitych zasad spadków i awansów w PGNiG Superlidze oraz w Związku Piłki Ręcznej sprawia, że miesiąc po zakończonym sezonie, szczypiorniści KPR Ostrovia wciąż nie wiedzą w jakich rozgrywkach zagrają. Jeszcze kilka dni temu zarządu klubu był gotowy budować kadrę pod I Ligę Centralną, jednak wczoraj kolejny raz pojawiła się szansa na grę w Superlidze.
redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

 1. 1
  2

  Zgodnie z komunikatem spółki zarządzającej ligą, przewiduje się udzielenie jednej dzikiej karty na sezon 2021/22. Warunki udzielenia dzikiej karty, zostaną ustalone i ogłoszone przez Komisarza Ligi w terminie do 18 czerwca 2021.

  Wszystko jasne. Radzę też zapoznać się z regulaminem przyznawania licencji na grę w PGNIG SUPERLIGA . Poza tym jak się chce wejść tylnymi drzwiami do ligi to chyba nie wypada się tak awanturować ??

 2. 1
  1

  Panie Radek tylnymi drzwiami to Gwardia sobie weszła do ligi oszukując zawodników, kradnąc ich zarobione pieniądze. Wstydu Pan nie masz pisząc o wejściu tylnymi drzwiami. Jeżeli Ostrovia wejdzie to zgodnie z regulamin nie to co Opole, które stworzyło sobie klub, który zgodnie z regulaminem nie mógł przystąpić do procesu licencyjnego. Trochę honoru człowieku.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick