Laury Kultury 2017. Powiat czeka na zgłoszenia

0
Twórcy, artyści, animatorzy, ale także organizacje, które wyróżniały się w różnych obszarach swojej aktywności zawodowej lub społecznej i odnosiły sukcesy w sferze upowszechniania kultury, a także promowały Powiat Ostrowski mogą starać się o statuetkę „Laur Kultury 2017’’. Zgłoszenia można składać do 31 sierpnia.

Nagroda ma charakter wyłącznie prestiżowy, a uroczysta gala podczas, której są wręczane jest zarówno okazją do uhonorowania uznanych osobistości życia kulturalnego od lat uczestniczących w życiu kulturalnym powiatu, jak również promocji nowych twarzy. Kandydatów do kolejnych edycji mogą zgłaszać zarówno osoby fizyczne, jak i prawne. Jedynym warunkiem udziału w konkursie jest złożenie we wskazanym terminie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na:

https://www.powiat-ostrowski.pl/artykul/6449 z uzasadnieniem do Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Ostrowie. Tegoroczna XIII już inauguracja powiatowego roku kulturalnego, podczas której wręczone zostaną Laury Kultury odbędzie się w 27 października 2017 r.

 

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick