Laura Almeida piłkarką Ostrovii!

3
Fot. Ostrovia 1909
Pochodząca z Portugalii 27-letnia pomocniczka Laura Almeida została piłkarką Ostrovii 1909. Pomoże biało-czerwonym w walce o jak najlepsze miejsce w grupie południowej II ligi. Runda wiosenna tuż, tuż.

Takiego transferu chyba mało kto się spodziewał. Laura Almeida, pochodząca z Portugalii piłkarka została zawodniczą Ostrovii 1909. Będzie występować w drużynie rywalizującej w II lidze kobiecej w kraju, a więc na trzecim szczeblu rozgrywek. 27-letnia zawodniczka zaliczyła więc nie tylko przeprowadzkę z Warszawy do Ostrowa Wielkopolskiego, ale także awans sportowy, bo wcześniej występowała na IV-ligowych boiskach.

Piłkarka najlepiej czuje się w środkowej strefie boiska i może być dużym wzmocnieniem dla biało-czerwonych, które zmagają się z kontuzjami. Właśnie środek pola nie wygląda teraz najlepiej ze względu na urazy. Dlatego każda pomoc jest na wagę złota.

Portugalka zapewne dołoży też od siebie nieco boiskowej fantazji oraz techniki, z których są znani piłkarze i piłkarki pochodzący z krajów południa Europy.

Po rundzie jesiennej sezonu 2021/22 piłkarki Ostrovii 1909 występujące w II lidze zajmują 4. miejsce w tabeli z 32 punktami po 11 kolejkach. Odnotowały 7 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki. Tracą 8 punktów do liderek z Bielawianki Bielawa.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick