26 – latek w rękach policji. Zdradził go jego pies

0

Policjanci jarocińskiej komendy zatrzymali poszukiwanego listem gończym mieszkańca Jarocina, który ukrył się przed funkcjonariuszami za budynkiem gospodarczym. Miejsce w którym przebywał wskazał jego własny pies, który ciesząc się na widok właściciela, merdał radośnie ogonem. Mężczyznę w zakładzie karneym spędzi najbliższe 2 lata.

26-letni mieszkaniec Jarocina poszukiwany był do odbycia kary więzienia za przestępstwo uszkodzenia mienia.

Mężczyzny nie było wewnątrz domu. Podczas rozmowy z jedną z mieszkanek budynku policjanci zauważyli, biegającego przy budynku gospodarczym, psa. Uwagę funkcjonariuszy zwróciło zachowanie czworonoga, który najwyraźniej zachęcał kogoś do zabawy i merdał ogonem – mówi młodszy aspirant  Agnieszka Zaworska.

Policjanci postanowili sprawdzić, do kogo pies co chwilę podbiega. Gdy podeszli bliżej zabudowań gospodarczych, zauważyli poszukiwanego listem gończym 26-latka. Mężczyzna na widok mundurowych zaczął uciekać przez grząskie pole. Po kilkuset metrowym pościgu mężczyzna został zatrzymany.

Mężczyznę przewieziono do komendy w Jarocinie a następnie,  jeszcze tego samego dnia, do Zakładu Karnego gdzie spędzi najbliższe 2 lata.

źródło: KPP Jarocin 

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick