Przez trzy lata gwałcił pasierbicę? Prokuratura bada sprawę

0
Grozi mu do piętnastu lat więzienia za seryjne gwałcenie pasierbicy. Podejrzany jednak nie przyznaje się do winy. Sprawę bada prokuratura.

Mężczyzna z powiatu ostrzeszowskiego, a obecnie mieszkający w powiecie kępińskim przebywa w areszcie. 31-latkowi Prokuratura Rejonowa w Kępnie przedstawiła łącznie dziewięć zarzutów na tle seksualnym w okresie pomiędzy styczniem 2014 roku, a kwietniem 2017 roku, z czego w jednym przypadku pokrzywdzona w chwili czynu nie miała ukończonych 15 lat. – Przesłuchany w charakterze podejrzanego mężczyzna nie przyznał się przed prokuratorem do zarzucanych mu czynów i prowadzone postępowanie pozostaje w toku. Obecnie wykonywane są dalsze czynności dowodowe – powiedział Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Mężczyźnie grozi do piętnastu lat więzienia. Z uwagi na zagrożenie wysoką karą, prokurator skierował do sądu wniosek o zastosowanie wobec mężczyzny środka w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd w pełni przychylił się do tej argumentacji.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick