Kwarantanna w kolejnych szkołach. Zakażeni nauczyciele

17
Pięć klas ze Szkoły Podstawowej w Lewkowie do 8 listopada przebywa na kwarantannie. Powodem jest kontakt z nauczycielem, u którego stwierdzono obecność koronawirusa. Jak nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, nie jest on zaszczepiony przeciwko COVID-19. Koronawirusa potwierdzono także w II Liceum Ogólnokształcącym w Ostrowie Wielkopolskim.

Pierwsze informacje o koronawirusie w szkole w Lewkowie otrzymaliśmy na skrzynkę redakcyjną naszego portalu. Organem prowadzącym placówkę jest gmina Ostrów Wielkopolski, dlatego skontaktowaliśmy się z władzami gminy i zweryfikowaliśmy tę informację. Niestety, potwierdzono nam, że jeden z nauczycieli jest zakażony koronawirusem. – Kwarantanną zostało objętych pięć klas. Są to uczniowie szóstych, siódmych i ósmych klas. Potrwa ona do 8 listopada – powiedział nam Piotr Kuroszczyk, wójt gminy Ostrów Wielkopolski.

Udało nam się także nieoficjalnie dowiedzieć, że zakażony nauczyciel jest niezaszczepiony przeciwko COVID-19.

AKTUALIZACJA: 

Koronawirusa potwierdzono także w II Liceum Ogólnokształcącym w Ostrowie Wielkopolskim. Uczniowie trzech klas zostali skierowani na naukę zdalną. Zakażenie SARS-CoV-2 wykryto u jednego z nauczycieli i kilkoro uczniów.

CZYTAJ TAKŻE: Koronawirus w ostrowskim przedszkolu. Blisko 40 osób w kwarantannie

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

17 KOMENTARZE

    • Byle gorączka już na testy lecą. I potem jest jak jest . Albo katar ból gardła. Taka mamy porę roku nic nowego. Grypy przeziębienia zawsze były o tej porze

  1. i o to są skutki jak telewizja wyprała ludzią mózgi o kowidzie WYŁĄCZ TELEWIZOR ŻYJ NORMALNIE
    kowid wirus biznesowo telewizyjno polityczny KIEDY TEN CYRK KORONA SIE SKOŃCZY ?/?

  2. Taki mamy klimat. Teraz będzie nagonka na nauczyciela… Smutne, jak ludzie dali się zmanipulować mediom mainstreamowym. Popatrzcie na Australię… Chcemy być następni? Polecam wywiad z dr Kuną, który już nie śpiewa jak wszyscy „eksperci” i doradcy rządowi. Wywiad w „wydarzeniach” jedej stacji tv.

  3. Pani profesor antyszczepionkowiec, życzymy zdrowia, by nie wylądowała pod respiratorem. A idiotom powyżej zrzucającym winę na testy zalecamy, by złapali wirusa i położyli się w szpitalu. Nie życzymy śmierci.

  4. Łatwo jest osądzać … Przecież istnieje mnóstwo powodów, by się nie zaszczepić … Może nauczyciel jest alergikiem? Może, jeśli to kobieta jest w ciąży? Może choruje przewlekle i leki, które przyjmuje wykluczają możliwość zaszczepienia? Nie ma na ten moment obowiązku szczepień. Każdy osobiście podejmuje decyzje. Wylewanie hejtu na chorujące osoby jest po prostu obrzydliwe.

  5. Zaszczepić przeciw wściekliżnie-bo niedługo wszyscy zaczną wyć z rozpaczy jak im będzie ubywać farsy przy tej drożyżie-a taki dobrobyt w kaczorzym grodzie ponoć…. chwalić się tylko potrafią bo ich tłuste dupska biedy nie zaznają przy takich pensyjkach w rządzie jakie mają… a biedota …no cóż niech „wpierd..a” obierki. PiS górą.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick