Kultura i rozrywka

video

OGLĄDAJ NA ŻYWO! Koncert “Z muzyką na ustach”

Zapraszamy do oglądania sobotniego koncertu na żywo w Telewizji Proart i na portalu wlkp24.info. "Z muzyką na ustach" to wydarzenie realizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Wysocku Wielkim, w którym najpiękniejsze polskie przeboje zaśmiewają uzdolnieni artyści z gminy Ostrów Wielkopolski. Początek o godz. 18.00.

Zobacz premierę koncertu zespołu Jazzblaster w Telewizji Proart!

Już w piątek o 20.50 na antenie Telewizji Proart premiera kolejnego koncertu z cyklu Zajezdnia Kultury w Sieci. W zeszłą sobotę na pleszewskiej scenie jazzowe aranżacje kultowych numerów brytyjskiej grupy Depeche Mode zagrał zespół Jazzblaster. Koncert, tak jak cały cykl internetowych spotkań muzycznych Zajezdnia Kultury w Sieci odbywa się pod naszym patronatem, zachęcamy do wsłuchania się w nowe, ciekawe muzycznie aranżacje.
video

Wyślij życzenia i zostań częścią wielkiego koncertu!

Już w najbliższą sobotę 4 lipca odbędzie się wyjątkowy koncert telewizyjny "Z muzyką na ustach" zorganizowany w Gminnym Ośrodku Kultury w Wysocku Wielkim. Będzie go można obejrzeć na antenie Telewizji Proart i na portalu wlkp24.info. Chcesz, aby Twoje życzenia zostały odczytane na antenie podczas koncertu? Wyślij je do nas! Szczegóły na wlkp24.info.
video

Remontują wagon pocztowy. Wąskotorówka od lipca będzie miała nową atrakcję

Trwa remont drewnianego wagonu wykorzystywanego w przeszłości do celów pocztowych. Wkrótce jego przeznaczenie się zmieni i stanie się częścią atrakcji turystycznej Pleszewa, jaką jest kolejka wąskotorowa.
video

Odświeżona wystawa w Spichlerzu Polskiego Rocka. Nie tylko sympatycy magnetofonów i...

Choć Jarocin Festiwal 2020 został odwołany z powodu pandemii koronawirusa, Spichlerz Polskiego Rocka przygotował coś dla fanów historii muzyki rozrywkowej w Polsce prezentując odświeżoną wystawę poświęconą zarówno festiwalowi jak i Wielkopolskim Rytmom Młodych, które były protoplastą JF.

Koncert bez publiczności, ale z wielkim przesłaniem – dla wszystkich wojowników!

Dla wszystkich tych, którzy walczą: dla lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, elektroradiologów, diagnostów, pracowników Domów Pomocy Społecznej, sanepidu, służb mundurowych i dla wszystkich tych, którzy pomogli i okazali swoje wielkie serce w walce z epidemią koronawirusa. Tym wszystkim został zadedykowany koncert Muzyka Serc dla Wielkich Serc. Choć bez udziału widowni, ale stworzony z wielkim zaangażowaniem, by powiedzieć DZIĘKUJEMY.

Gabryś zwiedza świat, czyli coś dla najmłodszych książkowych moli

Codzienne życie dziecka i proste historie – to właśnie pokazuje seria „Gabryś” Agnieszki Starok. Pokazuje, bo książki z tej serii mają wymiar fotograficzny. Co istotne w przypadku młodziutkich czytelników – są solidnie wydane i trudno je zniszczyć.
video

Od soboty otwarta “Olimpijska”. Ile osób może wejść na basen?

Ograniczona liczba osób jednocześnie przebywających na terenie basenu, wyłączone niektóre urządzenia, takie jak suszarki do rąk, niemożność skorzystania z leżaków, stała dezynfekcja powierzchni metalowych. To tylko kilka z szeregu obostrzeń, jakie musiał wdrożyć zarządca basenu "Olimpijska" w Ostrowie Wielkopolskim przed jego otwarciem. Na basen wejdziemy już od soboty 27 czerwca od godziny 10:00.

Koncert na otwarcie amfiteatru

Dobiega końca budowa ostrowskiego amfiteatru, a jednocześnie rozpoczyna się letni sezon kulturalny, który zostanie zainaugurowany koncertem właśnie na otwarcie sceny plenerowej w Parku Miejskim. Wystąpi J.J. Band. Początek zabawy w piątek 26 czerwca o godz. 20.00.

Repertuar kin

Brak seansów w tym dniu.

Brak seansów w tym dniu.

Brak seansów w tym dniu.